"Математика – наука молодих. Інакше й не може бути. Заняття математикою – це така гімнастика розуму, для якої потрібна вся гнучкість і вся витривалість молодості." Н. Вінер "За допомогою логіки доводять, за допомогою інтуїції винаходять." А. Пуанкаре "Жодна інша наука не навчає так ясно розуміти гармонію природи, як математика..." П. Карус "Найвище призначення математики полягає в тому, щоб знаходити прихований порядок в хаосі, що оточує нас." Н. Вінер "Математику вже за те любити варто, що вона розум до ладу приводить." М.В.Ломоносов "Математика - це мова, на якій написана книга природи." Галілео Галілей "Подібно до того як всі мистецтва тяжіють до музики, всі науки прагнуть до математики." Д. Сантаяна "Хто з дитячих років займається математикою, той розвиває увагу, тренує свій мозок, свою волю, виховує наполегливість і завзятість у досягненні мети." О. Маркушевич

Математика -YouTube

1) Всеукраїнська школа онлайн 

2) Безкоштовні онлайн уроки (5-11 клас)   з математики та фізики (українською та російською мовами) від Олександра Борисовича   3)  Онлайн уроки з МАТЕМАТИКИ, фізики, хімії, англійської (російською мовою)
     Чудовий репетитор з математики - Ольга Олександрівна - доступно, з гумором, з яскравими прикладами пояснює математику. Враження від уроків неймовірні, динамічні та емоційні пояснення, яскраві приклади, швидкий темп,- все це робить перегляд уроків ефективним для розуміння. 


4) Професійний репетитор Наталя Буцикіна 5) Добірка відеоуроків від Галини Голуб 


6) Підготовка до ЗНО та короткі теоретичні уроки від Оксани Буковської

7) Відеоуроки від вчителя математики Світлани Ситник
8) Відеоуроки від вчителя математики Олексія Дикаленко (пояснення окремих тем за підручником Алгебра, 7 клас,  Істер), розбір деяких завдань із ЗНО, пояснення геометричних тем тощо

9) Дистанційне навчання (Фізико-математична гімназія №17 м. Вінниці)

10) Відеоуроки від Олени Кузовенко

 посилання на відеоуроки


11) Математическая онлайн-школа Альфа (викладання російською мовою)

    "Онлайн-школа Альфа была создана в 2011 году группой преподавателей-математикой. Устав от того, что дети испытывают постоянные трудности с этой наукой, мы поставили перед собой цель: сделать математику интересной и понятной для каждого. А чтобы уйти от скучного школьного подхода мы создали свою игровую интерактивную платформу, которая увлекает ученика и даёт ему максимум знаний!"12) Онлайн уроки Павла Бердова (російською мовою)

13) Віртуальна школа (на каналі зібрані уроки не лише з математики, але й з інших предметів, переважно початкової школи)

14) Проект  Be Smart / Будь розумним  (якісна підготовка до ЗНО з основних предметів. Математика представлена на професійному рівні, цікаво та доступно)15) Креативні відеоуроки від Сергія Ткаченка (важливі математичні речі пояснює з гумором, з використанням сленгу, з несподіваними порівняннями, прикладами) 

16)  Вячесла Ярмак і команда Learnayzer


Немає коментарів:

Опублікувати коментар